GermanPolishEnglish

💖SPOKOJNA SENIORKA POSZUKUJE OPIEKUNKI 💖 OD ZARAZ 💖

🏣 KOD POCZTOWY: 38551 Ribbesbüttel

START: 17.02.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!

🚘 WYMAGANE PRAWO JAZDY !

💗 SENIORKA: Pani Ulrike, 66lat, 70kg, 170cm

Poszukujemy Opiekunki do Pani Ulrike. Seniorka cierpi głównie przez problemy ze wzrokiem. W chwili obecnej jest już osobą prawie niewidomą. Czasami jest zdezorientowana w swoich wypowiedziach. Po domu porusza się przy pomocy Rollatora, natomiast dłuższe spacery wymagają użycia wózka. Jest to bardziej bezpieczne dla Pani. Stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Dwa razy w tygodniu w godzinach 8:30-16:30 uczęszcza do przedszkola dla Seniorów.

Ponadto Seniorka jest osobą bardzo kulturalną i cichą. Interesuje się rękodziełem, głównie szyciem.

Pani Ulrike potrzebuje pomocy w wykonywaniu podstawowych codziennych czynności życiowych, takich jak: dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, wizyty lekarskie – jazda samochodem. Opiekunka powinna również pomóc w drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, podawanie posiłków, robienie zakupów w zasięgu spaceru itd.

Rodzina pomaga, np. w cięższych zakupach.

Dla Opiekunki zapewniony jest w pełni wyposażony pokój + wifi w domu jednorodzinnym !!!

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN 💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *