GermanPolishEnglish

💗💗 POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO KULTURALNEJ PANI 💗💗 BLISKO BERLINA 💗💗

🏣 KOD POCZTOWY: 14479 Poczdam

START: 16.02.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

💗 SENIORKA: Pani Ingrid, 85lat, 47kg, 165cm

Poszukujemy Opiekunki do samotnej Pani Ingrid. Seniorka cierpi na Parkinsona, choruje także na cukrzyce, osteoporozę, artrozę, reumatyzm oraz nadciśnienie. Ze względu na wiek pogorszył Jej się wzrok i słuch, dlatego nosi okulary i używa aparatu słuchowego. Porusza się tylko przy pomocy wózka, przy czym aktywnie wspiera transfer. Stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które przychodzą kontrolować poziom cukru we krwi oraz podawać leki.

Seniorka potrzebuje pomocy w wykonywaniu podstawowych codziennych czynności życiowych, takich jak: dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie. Opiekunka powinna również pomóc w drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, podawanie posiłków, robienie zakupów w zasięgu spaceru itd.

Pani Ingrid jest osobą kulturalną, bardzo lubi czytać. Interesuje Ją również układanie puzzli, rozwiązywanie Sudoku oraz słuchanie muzyki. Uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu.

💖Seniorka mieszka samotnie w apartamencie, gdzie dla Opiekunki zapewniony jest w pełni wyposażony pokój z + wifi !!!💖

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN 💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *