GermanPolishEnglish

💗POSZUKUJEMY OPIEKUNA LUB OPIEKUNKI DLA STARSZEJ PANI💗 SZYBKI WYJAZD💗

🏣 KOD POCZTOWY: 35041 Marburg

START: 11.01.2024

WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!

💗 SENIORKA: Pani Katharina, 84 lata, 85kg, 170cm

Poszukujemy Opiekuna lub Opiekunki dla Pani Kathariny. Seniorka cierpi głównie na następstwa po udarze. Choruje na artrozę i niewydolność serca. Starsza Pani ma inkontynencję. Większość czasu spędza w łóżku w pozycji leżącej lub siedzącej. Bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które przychodzą dwa razy dziennie ( rano i wieczorem ). Aktywnie wspiera transfer rękoma i nogami. Przebudza się w nocy.

Pani Katharina potrzebuje pomocy w wykonywaniu czynności życia codziennego, tj. higiena osobista, wsparcie podczas karmienia, dawkowanie leków, niewielka pomoc przy transferze ( podanie ręki ), robienie zakupów oraz drobne prace gospodarcze dotyczące obszaru kuchni i łazienki.

Seniorka mieszka w pięknym domu jednorodzinnym

🧡Opiekun ma zapewniony w pełni wyposażony pokój z TV i internetem !!🧡

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *