GermanPolishEnglish

💙 OPIEKUN LUB 💗OPIEKUNKA / SAMOTNA SENIORKA 🌸

🏣 KOD POCZTOWY: 56329 St. Goar

START: 17.02.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!

💗 SENIORKA: Pani Hiltrud, 82lata, 86kg, 170cm

Poszukujemy Opiekunki do Pani Hiltrud. Seniorka jest po Udarze. Po domu porusza się przy pomocy Rollatora, natomiast dłuższe spacery wymagają użycia wózka. Przy przenoszeniu potrzebuje pomocnej dłoni, bez dźwigania. Stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Pani bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które podają leki. Przesypia całe noce!!

Ponadto, Seniorkę interesują aktualne wydarzenia regionalne lub światowe, telewizja, czy też radio.

Pani Hiltrud potrzebuje pomocy w wykonywaniu podstawowych codziennych czynności życiowych, takich jak: dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, wizyty lekarskie – jazda samochodem. Opiekunka powinna również pomóc w drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, podawanie posiłków, robienie zakupów w zasięgu spaceru itd.

Rodzina jest bardzo pomocna i zawsze dostępna pod telefonem.

Dla Opiekunki świetne warunki mieszkaniowe w domu jednorodzinnym !!!

ŚWIEŻO WYREMONTOWANE PODDASZE, DWA POKOJE DO DYSPOZYCJI + ŁAZIENKA + TARAS Z WIDOKIEM NA ROZCIĄGAJĄCĄ SIĘ RZEKĘ REN I GÓRY

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN 💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *