GermanPolishEnglish

💙 OPIEKUN LUB OPIEKUNKA DO KULTURALNEGO PANA 💙

🏣 KOD POCZTOWY: 88400 Biberach

START: 15.01.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

💗 SENIOR: Pan Wolfgang, 84 lata, 95kg, 180cm

Poszukujemy Opiekuna lub Opiekunki dla miłego Pana, Wolfganga. Senior jest osobą w początkowym stadium Demencji. Większość swojego czasu spędza w łóżku ( leżąc lub siedząc ) Porusza się korzystając z wózka, przy czym aktywnie wspiera transfer ramionami. Podopieczny ma założony cewnik. Przesypia całe noce. Ponadto jest osobą bardzo kontaktową i towarzyską. Bardzo lubi rozmowy o podróżach. Interesuje się też nowinkami technologicznymi.

Senior, głównie potrzebuje Opiekunki do towarzystwa, a także do pomocy w wykonywaniu czynności codziennych, tj. higiena osobista, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, podawanie leków, itd.

Opiekunka powinna również wesprzeć Pana Wolfganga w drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, pomoc w przyjmowaniu posiłków ( podanie łyżki ), robienie zakupów w odległości spaceru.

Dobrze by było, gdyby Opiekunka miała prawo jazdy, ale nie jest to konieczne. Dostępny jest samochód VW Up z manualną skrzynią biegów.

Senior mieszka w niedużym miasteczku, w przestronnym domu jednorodzinnym z pięknym tarasem.

🧡Opiekunka ma zapewniony w pełni wyposażony pokój z TV i internetem + własna łazienka!!🧡

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *