GermanPolishEnglish

💙 OPIEKUN MĘŻCZYZNA 💙 SUPER WARUNKI💙

🏠 KOD POCZTOWY: 38440 Wolfsburg

🛫 STRART: 29.01.2024r.

💰 WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY język niemiecki

💗SENIOR: Pan Karl-Peter , 79lat, 70kg, 174cm

Poszukujemy Opiekuna-Mężczyznę do kulturalnego Seniora. Starszy Pan jest po Udarze, zmaga się również z arytmią i niewydolnością serca. Jest osobą leżącą, na wózku przebywa jedynie około 30 min w ciągu dnia, przy czym aktywnie wspiera transfer ramionami. Pan Karl-Peter cierpi również z powodu inkontynencji. Przesypia całe noce !!!

Podopieczny potrzebuje pomocy w każdej z wykonywanych czynności codziennych, tj. higiena osobista, kąpiel, wstawanie, ubieranie się/rozbieranie, itd.

W domu mieszka również żona Pana – która jest POLKĄ. Słabo mówi po niemiecku. Pani zajmuje się sprawami gospodarczymi, takimi jak pranie, sprzątanie, gotowanie, zakupy i chciałaby być samodzielna, ale miło by było gdyby Opiekun zechciał pomóc Pani w tych tematach.

💥DLA OPIEKUNA WŁASNE MIESZKANIE NA PIĘTRZE DOMU JEDNORODZINNEGO !!💥

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *