GermanPolishEnglish

💙ATRAKCYJNE WARUNKI MIESZKALNE 💙 DUSSELDORF 💙

🏣 KOD POCZTOWY: 40597 Düsseldorf

START: 13.03.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1900 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

💰PREMIA: 300 EURO !!! – za święta wielkanocne !!!! 🐇🐣

💙 SENIOR: Pan Hugo, 84lat, 82kg, 170cm

Poszukujemy Opiekunki do Pana Huga. U Seniora zdiagnozowano początki Demencji. Zmaga się również z Cukrzycą. Trzy razy w tygodniu uczęszcza na dializy. Po domu porusza się przy pomocy Rollatora. Dłuższe dystanse pokonuje przy użyciu wózka, ponieważ nie powoduje to dużego zmęczenia. Stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Przesypia całe noce !!

Senior potrzebuje wsparcia i mobilizacji w wykonywaniu czynności życia codziennego, tj. dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie/rozbieranie, podanie pomocnej dłoni podczas przemieszczania się, itp. Opiekunka będzie również odpowiedzialna za drobne prace porządkowe w domu, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, itd.

Senior mieszka z żoną w eleganckim i przestronnym domu jednorodzinnym z grodem. Bardzo ładna okolica.

🌺 Dla Opiekunki zapewnione jest własne mieszkanie nad Seniorami !!!

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *