GermanPolishEnglish

💙OFERTA OD ZARAZ ! OPIEKUN LUB OPIEKUNKA💙

🏣 KOD POCZTOWY: 94526 Metten

START: od zaraz

WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!

💙 SENIOR: Pan Herbert, 75lat, 80kg, 180cm

Poszukujemy Opiekunki do Pana Herberta. Senior cierpi głównie na choroby związane z wiekiem, tj. cukrzyca, niewydolność serca, itp. Pan Herbert samodzielnie korzysta z toalety, nie ma inkontynencji. Po domu porusza sie przy pomocy Rollatora. W dłuższe dystanse na świeżym powietrzu preferuje korzystać z wózka, ponieważ jest to mniej męczące. Pan bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które przychodzą 2x w tygodniu podawać leki i zadbać o higienę osobistą.

Senior potrzebuje wsparcia w wykonywaniu podstawowych czynności życiowych, np. ubieranie/rozbieranie, podanie pomocnej dłoni podczas zmiany miejsca, pomoc podczas spożywania posiłków, pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów w odległości spaceru,

🌺Dla Opiekunki zapewniony jest własny w pełni wyposażony pokój z TV

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *