GermanPolishEnglish

💙POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO SPOKOJNEGO SENIORA💙 OD ZARAZ !!!

🏣 KOD POCZTOWY: 84088 Neufahrn in Niederbayern

START: 23.02.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!

💙 SENIOR: Pan Franz, 95lat, 50kg, 160cm

Poszukujemy Opiekunki do Pana Franza. U Seniora zdiagnozowano początki Demencji. Niekiedy, bezpośrednio po przebudzeniu ma trudności z określeniem czasu. Przez wzgląd na wiek pogorszył Mu się wzrok i słuch, dlatego nosi okulary i stosuje aparat słuchowy. Porusza się przy pomocy Rollatora. Stosuje wkładki higieniczne do bielizny.

Ponadto, Pan Franz jest osobą bardzo kulturalną i towarzyską. Lubi czytać kolorowe czasopisma i oglądać TV. Bardzo dużo śpi w ciągu dnia.

Senior potrzebuje pomocy w wykonywaniu podstawowych codziennych czynności życiowych, takich jak: dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie. Opiekunka powinna również pomóc w drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, podawanie posiłków, robienie zakupów w zasięgu spaceru itd.

Rodzina pomaga przy cięższych zakupach.

Dla Opiekunki zapewniony jest w pełni wyposażony pokój + wifi w domu jednorodzinnym!!!

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *