GermanPolishEnglish

💙SAMOTNY SENIOR💙 BEZ NOCEK💙BEZ DŹWIGANIA💙

🏣 KOD POCZTOWY: 54552 Mehren

START: 10.03.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

💙 SENIOR: Pan Erich, 93lata, 82kg, 180cm

Poszukujemy Opiekunki do Pana Ericha. Senior zmaga się z problemami wieku starczego. Nosi okulary i używa aparatu słuchowego. Porusza się przy pomocy Rollatora. Jak na swój wiek jest bardzo samodzielny i stara się to okazywać podczas wykonywania wszelkich czynności codziennych. Samodzielnie korzysta z toalety. Przesypia całe noce! Bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarka, która przychodzi regularnie podawać leki.

Starszy Pan fascynuje się naturą, przede wszystkim jest miłośnikiem prac w ogrodzie. Bardzo lubi wyjścia na spacer, często rozwiązuje krzyżówki i czyta kolorowe czasopisma.

Pan potrzebuje dalszej motywacji i zachęty, NIE WYRĘCZANIA w obowiązkach.

Opiekunka powinna również pomóc w drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, podawanie posiłków, robienie zakupów, wizyty lekarskie, itd.

🔱Dla Opiekunki zapewniony jest w pełni wyposażony pokój + wifi + prywatna łazienka w domu jednorodzinnym!!!🔱

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *