GermanPolishEnglish

💙SAMOTNY SENIOR POSZUKUJE OPIEKUNKI💙

🏣 KOD POCZTOWY: 33818 Leopoldshöhe

START: 01.03.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!

💙 SENIOR: Pan Rudi, 92lat, 70kg, 169cm

Poszukujemy Opiekunki do Pana Rudiego. Senior cierpi głównie z powodu chorób związanych z sercem. Zmaga sie również z nadciśnieniem. Ze względu na wiek pogorszył Mu się wzrok i słuch, dlatego nosi okulary i używa aparatu słuchowego. Po domu porusza się przy pomocy Rollatora. W dłuższe dystanse preferuje zabierać ze sobą wózek. Stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które przychodzą zakładać i ściągać pończochy uciskowe, podawać leki oraz zadbać o higienę poranną.

Starszy Pan jest fanem sportu w szeroko pojętym znaczeniu tego słowa. Uwielbia swoje prawnuki.

Senior potrzebuje pomocy w wykonywaniu podstawowych codziennych czynności życiowych, takich jak: dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie. Opiekunka powinna również pomóc w drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, podawanie posiłków, robienie zakupów w zasięgu spaceru itd.

Pan Rudi mieszka samotnie w domu jednorodzinnym. Rodzina pomaga przy cięższych zakupach.

🔱Dla Opiekunki zapewniony jest w pełni wyposażony pokój + wifi !!!🔱

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *