GermanPolishEnglish

💙STARSZY PAN Z DEMENCJĄ POSZUKUJE OPIEKUNKI💙

🏣 KOD POCZTOWY: 37671 Höxter

START: 19.01.2024

WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!

💗 SENIOR: Pan Heinz, 82lata, 92kg, 168cm

Starszy Pan poszukuje miłej i spokojnej opiekunki. Senior zachorował na Demencję. Ma problemy z mową. Stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Po domu porusza się chwiejnie, ale samodzielnie, natomiast dłuższe spacery wymagają użycia wózka, ponieważ jest to dla Niego zbyt wyczerpujące. Przesypia całe noce! Bardzo dobrze współpracuje z Opieką Pielęgniarską, która przychodzi podawać Mu leki. Ponadto jest bardzo spokojny i ugodowy.

Podopieczny potrzebuje wsparcia lub czasem tylko wskazówek podczas higieny osobistej, kąpieli, ubierania sie/rozbierania, itd. Opiekunka powinna też wspomóc Seniora w pracach gospodarczych, takich jak pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów.

Senior mieszka w pięknym domu jednorodzinnym

🧡Opiekunka ma zapewniony w pełni wyposażony pokój z TV i internetem + własna łazienka!!🧡

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *