GermanPolishEnglish

💚🐣KULTURALNY SENIOR SZUKA OPIEKUNKI Z PRAWEM JAZDY🐣💚

🏣 KOD POCZTOWY: 58513 Lüdenscheid 

START: 12.03.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!

💰 PREMIA: 300 EURO !!! – za święta wielkanocne

🚘WYMAGANE PRAWO JAZDY !!

💙 SENIOR: Pan Manfred, 86lat, 77kg, 182cm

Poszukujemy Opiekunki do Pana Manfreda. Senior cierpi głównie z powodu pogłębiającej się ślepoty. Ma także problemy z sercem oraz związane z wiekiem następstwa osłabienia starczego. W domu porusza się przy pomocy Rollatora. W dłuższe dystanse, na świeżym powietrzu, zabiera ze sobą wózek, ponieważ jest to bardziej męczące. Stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Przesypia całe noce !!! Bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które przychodzą regularnie, aby podać leki.

Senior potrzebuje pomocy w wykonywaniu podstawowych czynności życiowych, takich jak: dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, wstawanie, siadanie, itp. Opiekun powinien również pomóc w drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, podawanie posiłków, robienie zakupów w zasięgu spaceru itd.

🔱Dla Opiekuna zapewniony jest w pełni wyposażony pokój + wifi !!!🔱

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

2 thoughts on “💚🐣KULTURALNY SENIOR SZUKA OPIEKUNKI Z PRAWEM JAZDY🐣💚”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *