GermanPolishEnglish

💚 SAMOTNY MOBILNY SENIOR 💚 ATRAKCYJNE ZLECENIE 💚

🏣 KOD POCZTOWY: 79639 Grenzach-Wyhlen

START: 21.03.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

💰PREMIA: 300 EURO !!! – za święta wielkanocne !!!!

🚘 WYMAGANE PRAWO JAZDY ! – dostępne auto

💙 SENIOR: Hansruedi, 85lat, 78kg, 176cm

Poszukujemy Opiekunki do Pana Hansruedi . Senior miał udar, ale już całkowicie wyzdrowiał, jest mobilny, myje się, w sposób zdecydowany. Trzeba go nadzorować podczas kąpieli, bo nie chce siadać. Raz dziennie przychodzi pielęgniarka, która opatruje rany na nogach.

Senior potrzebuje wskazówki i mobilizacji w wykonywaniu czynności życia codziennego, tj. dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie/rozbieranie, itp. Opiekunka będzie również odpowiedzialna za drobne prace porządkowe w domu, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, itd.

Senior mieszka w przestronnym domu jednorodzinnym z przepięknym krajobrazem i widokiem na rzekę Ren. Odwiedzany jest przez rodzinę.

Opiekunka będzie miała dużo wolnego czasu, pełny dzień wolny jest tylko wtedy, gdy przychodzą z wizytą dzieci.

🌺 Dla Opiekunki zapewnione jest własny pokój z wifi + prywatna łazienka !!!!

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *