GermanPolishEnglish

💚 SAMOTNY SENIOR POSZUKUJE OPIEKUNKI💚

🏣 KOD POCZTOWY: 40721 Hilden

START: 31.01.2024

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

💙SENIOR: Pan Peter, 87lat, 75kg, 155cm

Poszukujemy Opiekunki do Samotnego Pana Petera. U Seniora zdiagnozowano początki Demencji. Pan cierpi również z powodu artrozy. Pogorszył Mu się słuch, toteż używa aparatu słuchowego. Starszy Pan korzysta samodzielnie z toalety. Krótkie dystanse pokonuje przy pomocy kuli lub Rollatora ( w zależności od dnia), natomiast w dłuższe spacery preferuje skorzystanie z wózka, ponieważ jest to dla Niego bardziej komfortowe. Przesypia całe noce !

Ponadto, Pan jest bardzo miły i spokojny. Lubi towarzystwo, jest przyjaźnie nastawiony do nieznajomych.

Senior potrzebuje wsparcia, w wykonywaniu podstawowych czynności życia codziennego, tj. dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, itd. Opiekunka powinna także pomóc Panu w drobnych pracach domowych.

Senior mieszka samotnie w apartamencie, gdzie dla Opiekuna zapewniony jest własny pokój + wifi !

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *