GermanPolishEnglish

💚ATRAKCYJNE ZLECENIE DO SAMOTNEGO PANA💚 OD ZARAZ 💚

🏣 KOD POCZTOWY: 79730 Murg-Niederhof

START: od zaraz

WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!

🐣💰 PREMIA ŚWIATECZNA + 300 EURO !!!

💙SENIOR: Pan Paul, 91lat, 72kg, 168cm

Poszukujemy Opiekunki do Samotnego Pana Paula. U Seniora zdiagnozowano początki Demencji. Jak na swój wiek jest osobą bardzo samodzielną. Podstawowe czynności wokół siebie wykonuje sam. Czasem potrzebuje porady, czy wskazówki dotyczącej zadania, z którym sobie nie radzi. Porusza się samodzielnie, niekiedy korzystając z laski. Przesypia całe noce !

Ponadto, Pan jest bardzo miły i spokojny. Lubi towarzystwo, jest przyjaźnie nastawiony do nieznajomych. Ceni sobie czas spędzony na świeżym powietrzu, szczególnie w ogrodzie, wśród swoich pięknych winorośli.

Senior potrzebuje wsparcia/wskazówki w wykonywaniu podstawowych czynności życia codziennego, tj. dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, itd. Opiekunka powinna także pomóc Panu w drobnych pracach domowych.

Senior mieszka samotnie w domu jednorodzinnym, gdzie dla Opiekunki zapewniony jest własny pokój + wifi

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *