GermanPolishEnglish

💜🤍POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO LEŻĄCEJ SENIORKI 💜🤍 SPOKOJNE MIEJSCE PRACY🌳🌷

🏠 KOD POCZTOWY: 75177 Pforzheim

START: 10.04.2024r.

💰 WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY język niemiecki

🤍💜SENIORKA: Pani Gertrud, 91 lata, 66 kg, 155cm

Poszukujemy Opiekunki do przemiłej Seniorki. U Seniorki zdiagnozowano początki Demencji. Ze względu na Swój wiek Pani Gertrud jest osobą leżącą. Wszystkie czynności związane z Seniorką wykonywane są w łóżku. Podopieczna bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które przychodzą codziennie pomagać w utrzymaniu higieny osobistej. Seniorka stosuje wkładki higieniczne do bielizny. PRZESYPIA CAŁE NOCE!!!😴

Seniorka potrzebuje pomocy w wykonywaniu podstawowych codziennych czynności życiowych, takich jak: dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, itd. Opiekunka powinna również pomóc w drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, podawanie posiłków, robienie zakupów w zasięgu spaceru itd.

W tym samym domu mieszka córka Seniorki, która wspiera ją w codziennych zakupach 🎀

🌷 Pani Gertrud mieszka samotnie w pięknym domu, gdzie dla opiekunki zapewniony jest własny pokój z TV + WIFI! 📺

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *