GermanPolishEnglish

💜🤍SUPER ZLECENIE DO MOBILNEJ SENIORKI🤍💜

🏣 KOD POCZTOWY: 82327 Tutzing

START: 25.04.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

💗 SENIORKA: Pani Waltraud, 88 lat, 50kg, 165cm

Poszukujemy Opiekunki do Pani Waltraud. U Seniorki zdiagnozowano początki Demencji. Podopieczna jest osobą mobilną, natomiast czasem potrzebuje pomocnej dłoni podczas przemieszczania się. Ze względu na pogarszający się słuch, korzysta z pomocy aparatu słuchowego. Starsza Pani bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które przychodzą codziennie pomagać w utrzymaniu higieny osobistej . Przesypia całe noce😴

Seniorka potrzebuje wsparcia w wykonywaniu czynności życia codziennego, tj. dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie/rozbieranie, pomoc we wstawaniu, itp. Opiekunka będzie również odpowiedzialna za drobne prace porządkowe w domu, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, itd.

Seniorka mieszka samotnie w przestronnym apartamencie na wsi🏡🌼

🎀 Dla Opiekunki zapewniony jest pokój z TV + WIFI + WŁASNA ŁAZIENKA📺

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *