GermanPolishEnglish

💜 OPIEKA NAD LEŻĄCYM SENIOREM 💜 OD ZARAZ 💜

🏣 KOD POCZTOWY: 12527 Berlin

START: 12.02.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

🚘 WYMAGANE PRAWO JAZDY

💙SENIOR: Pan Georg, 91lat, 74kg, 180cm

Poszukujemy Opiekunki do Pana Georga. Ze względu na wiek, cierpi na choroby związane z osłabieniem starczym. Zdiagnozowano Mu początki Demencji. Starszy Pan jest po Udarze, czasem ciężko jest Mu sie wysłowić. Jest osobą leżącą. Wszelkie czynności związane z Panem wykonywane są w Jego przestrzeni łóżkowej. Pan bardzo dobrze przesypia noce. Ponadto bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które dbają o higienę i podają lekarstwa.

Senior potrzebuje wsparcia w wykonywaniu podstawowych czynności życia codziennego, tj. dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, itd. Opiekunka powinna także pomóc Panu w drobnych pracach domowych, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, itp..

Pan mieszka z żoną. Rodzina pomaga w cięższych zakupach.

🌺Dla Opiekunki zapewniony jest w pełni wyposażony pokój z własną łazienką.

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *