GermanPolishEnglish

💜 POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DLA STARSZEGO PANA 💜

🏠 KOD POCZTOWY: 74078 Heilbronn

🛫 STRART: 04.02.2024

💰 WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! Dobry język niemiecki

💗SENIOR: Pan Innocenzo, 74lata, 62kg, 170cm

Poszukujemy Opiekunki dla Pana Innocenzo. Senior cierpi na Parkinsona, zdiagnozowano również u Niego początki Demencji. Czasem gubi się w czasie, zapomina jaki jest dzień. Nosi okulary oraz aparat słuchowy. Starszy Pan ma założony cewnik. Po domu porusza się przy pomocy Rollatora lub laski ( w zależności od dnia i samopoczucia Pana ). Na dłuższe spacery wybiera wózek, ze względu na to, że mniej się męczy. W nocy budzi się 1-2 razy, aby opróżnić worek moczowy lub skorzystać z toalety.

Pan Innocenzo potrzebuje wsparcia w wykonywaniu czynności codziennych. tj. higiena osobista, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, pomoc podczas posiłków, itd.. Pomoc Opiekunki jest również niezbędna podczas drobnych prac domowych, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, podawanie leków, robienie zakupów, itp.

Podopieczny mieszka z żoną, która bardzo pomaga w Opiece, jednak nie ma tyle siły, by robić to samodzielnie.

Państwo mieszkają w apartamentowcu, w mieście.

Dla Opiekunki zapewniony jest własny pokój + internet

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *