GermanPolishEnglish

💝 SAMOTNA SENIORKA 💝 SPOKOJNE MIEJSCE PRACY 💝

🏣 KOD POCZTOWY: 91187 Röttenbach

START: 12.04.2024r.

WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!

💖 SENIORKA: Pani Sibylle, 80 lat, 70kg, 165 cm

Poszukujemy miłej Opiekunki do Pani Sibylle. Seniorka cierpi na reumatyzm. Po domu porusza się przy pomocy Rollatora, natomiast na dłuższe dystanse wybiera wózek. Bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które przychodzą regularnie podawać leki. Stosuje wkładki higieniczne do bielizny.

Seniorka potrzebuje dalszej motywacji w wykonywaniu czynności życia codziennego, tj. dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie/rozbieranie, pomoc we wstawaniu, itp. Opiekunka powinna również zadbać o drobne prace porządkowe w domu, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, itd.

Pani Sybille mieszka w malowniczej wsi otoczonej pięknem przyrody.

🌺 Dla Opiekunki zapewniony jest własny pokój + wifi !!!!

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *