GermanPolishEnglish

💡 MEGA OFERTA ! PULHEIM !

🏠 KOD POCZTOWY: 50259 Pulheim

START: 20.01.2024 r.

💰WYNAGRODZENIE: 1900 EURO NETTO !! STOPIEŃ JĘZYKA : DOBRY !!

🚘 WYMAGANE PRAWO JAZDY🚘

💗 SENIORKA: Pani Lothar ,83 lata, 95kg, 172cm

Poszukujemy Opiekunki do Starszej, spokojnej Pani. u Seniorki zdiagnozowano początki Demencji. Pani zmaga się z chorobami wieku starczego, tj. cukrzyca, niewydolność serca, arytmia serca, niewydolność nerek, nadciśnienie. W chwili obecnej Pani jest osobą leżącą, jednak rodzinie zależy, aby Opiekunka motywowała Seniorkę do powrotu na własne nogi. Do pomocy są dostępne: rollator, laska, wózek inwalidzki. Na chwilę obecna Pani ma założony cewnik.

Podopieczna ma regularne wizyty pielęgniarek, które podają leki. ponadto bardzo dobrze z Nimi współpracuje.

Pani Lothar potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach wykonywanych w domu. Są to, np. higiena osobista, kąpiel, wstawanie, ubieranie się/rozbieranie, pomoc podczas spożywania posiłków, pomoc w trakcie przemieszczania się. Do zadań Opiekunki należeć będą również drobne prace domowe, takie jak pranie, sprzątanie, prasowanie, gotowanie, itp.

Dla Opiekunki jest dostępny w pełni wyposażony pokój z wifi + własna łązienka !!!

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *