GermanPolishEnglish

💥💥💥 PRACA DLA PANI Z DOBRĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA OD ZARAZ💥

🏡 Miejscowość: 97222 Rimpar

⏰ Data – 28.04.2023

Stawka 1700 EURO netto

🪅Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego oraz prawo jazdy 🚗

Poszukujemy Opiekunki do Seniora zamieszkującego urokliwą, niewielką miejscowość na Bawarii. Pan Hugo ma 94 lata i waży około 70 kilogramów. Sympatyczny, spokojny, współpracuje z Opiekunką. U podopiecznego pojawiły się pierwsze objawy demencji – zapomina imion, nie wie jaki jest dzień tygodnia, często nie wie czy jadł już posiłki. Senior porusza się samodzielnie, jednak czasami ma zachwiania równowagi, przez co trzeba przypominać mu aby używał laskę lub rollator. Podopieczny potrzebuje wsparcia w zakresie utrzymania higieny ( sam myje zęby, twarz, miejsca intymne), ważne aby Opiekunka instruowała go, a nie wyręczała. Asekuracyjnie nosi pieluchomajtki. Noce przesypia spokojnie. Bardzo lubi posiedzieć w ogrodzie lub gdy jest ładna pogoda wyjść na spacer. Było by bardzo dobrze gdyby Opiekunka angażowała go w prace domowe np. Wyjęcie talerzy ze zmywarki, rozpakowanie zakupów etc. Razem z nim mieszka także żona, która nie wymaga opieki – potrzebuje osoby która wesprze jej męża w codziennym życiu. Do zadań Opiekunki będzie należało prowadzenie domu; gotowanie pranie, sprzątanie i zakupy. Rodzina mieszka w zadbanym domu jednorodzinnym, z dużym ogrodem. Opiekunka ma osobne mieszkanie. Dostępny jest także samochód.

Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami? Zapraszam do kontaktu!

Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00 Nasze koordynatorki odpowiedzą na Twoje pytania

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *