GermanPolishEnglish

💫POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO KULTURALNEGO SENIORA!

🏠 KOD POCZTOWY: 89290 Buch

🛫 STRART: 09.02.2024r.

💰 WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! DOBRY język niemiecki

💗SENIOR: Pan Walter , 60lat, 70kg, 175cm

Poszukujemy Opiekunki dla miłego Starszego Pana. Senior jest po zawale, ma problemy związane z czynnikami alergicznymi. Zmaga się również z urazem mózgu, co powoduje zaburzenia funkcji poznawczych. Pan używa wkładek higienicznych do bielizny. Po domu, porusza się bardzo powoli, przy pomocy Rollatora, w dłuższe spacery przenosi się na wózek, ponieważ jest to dla Niego bardziej wygodne i dużo mniej męczące. Większość czasu woli jednak przeleżeć w łóżku. Ma inkontynencję. Pan Walter aktywnie uczestniczy w dodatkowych zajęciach logopedycznych i terapeutycznych.

Senior potrzebuje pomocy przy wykonywaniu wszystkich codziennych czynności życiowych. Opiekunka powinna wspierać Pana podczas drobnych prac porządkowych, choć większość jest robiona przez żonę Seniora.

Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym z pięknym ogrodem, dla Opiekunki w pełni wyposażony pokój + wifi !!!

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *