GermanPolishEnglish

💫POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO LEŻĄCEGO SENIORA ! !

🏠 KOD POCZTOWY: 77790 Steinach

🛫 STRART: 30.01.2024r.

💰 WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY język niemiecki

💙SENIOR: Pan Peter , 75lat, 80kg, 180cm

Poszukujemy Opiekunki do Starszego kulturalnego Pana. Senior jest po Udarze, lewa strona ciała jest częściowo sparaliżowana, prawa jest całkowicie władna. Pan Peter jest osobą leżącą. Wszystkie czynności związane z Panem wykonywane są w łóżku. Podopieczny bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarka, która przychodzi zmieniać cewnik i podawać leki. Świetnie radzi sobie podczas zajęć z fizjoterapeutą oraz zajęć terapeutycznych.

Pan przede wszystkim potrzebuje pomocy w utrzymaniu higieny osobistej, ubraniu się/rozebraniu, itd. Domem na ogół zajmuje się żona Seniora , ale miło by było, gdyby Opiekunka pomagała też w drobnych pracach gospodarczych, np. w robieniu zakupów.

Dla Opiekunki zapewniony jest w pełni wyposażony pokój + wifi !!

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *