GermanPolishEnglish

🔰 MIŁY SENIOR SZUKA OPIEKUNKI 🔰

 🏡 KOD POCZTOWY: 85232 Bergkirchen

 ⏰ START: 19.02.2024 r.  KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI

💰 WYNAGRODZENIE: 1700 Euro Netto

💙 SENIOR: Pan Hans, 85lat, 90kg, 180cm

Poszukujemy Opiekunki do Pana Hansa. U Seniora zdiagnozowano początki Demencji. Czasami gubi orientacje w czasie i zapomina jaki jest np. dzień tygodnia. Czasem ciężko jest mu sie wysłowić. Starszy Pan porusza się przy pomocy kuli, bądź laski. Samodzielnie wykonuje większość zadań, jednak bardzo potrzebuje wskazówek i mobilizacji do wszelkich czynności. Sam korzysta z toalety, czasem budzi się w nocy, właśnie by zaspokoić potrzeby fizjologiczne.

Pan Hans przede wszystkim potrzebuje wsparcia, wskazówek i mobilizacji do wykonywania podstawowych czynności życiowych. Opiekunka powinna pomóc również Panu w drobnych pracach gospodarczych w domu, tj. pranie, sprzątanie, gotowanie, podawanie leków, itd..

Senior mieszka z żoną, która jest zdrowa i aktywnie wspiera w pomocy opiekę nad mężem. Rodzina Pana również bardzo pomaga: robią ciężkie zakupy 🛒, zabierają Seniora na wizyty lekarskie🩺, gotują 🍴.

Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym.

🎀 Dla Opiekunki SUPER WARUNKI MIESZKALNE!! Własny, bardzo dobrze wyposażony pokój z TV + prywatna łazienka !!!

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *