GermanPolishEnglish

🔰 PRACA DLA OPIEKUNA MĘŻCZYZNY 🔰

🏡 60318 Frankfurt nad Menem

⏰ 20.04.2023 WYJAZD PO ŚWIETECH WIELKANOCNYCH ! 🐣

🔰 wynagrodzenie : 1800 EURO

Żona poszukuje Opiekuna dla męża, nie jest w stanie sama się nim opiekować. Senior nie ma ciężkich chorób, jest po prostu osłabiony starczo. Rodzina podejrzewa już początki demencji, ponieważ Senior czasami mówi od rzeczy. Zgodził się na Opiekuna, jednak tylko do pomocy przy niektórych czynnościach – nadal chce być samodzielny.

Podopieczny ze względu na wiek nie jest już całkiem mobilny. Może podeprzeć się rękoma i nogami ale potrzebuje pomocy podczas wstawania/siadania, wsparcia podczas higieny, kąpieli, aktualnie nosi pieluchomajtki. Jest wycofany, często kapryśny i nieśmiały. Zawsze chce dobrze wyglądać, codziennie potrzebuje pomocy przy prysznicu i goleniu. Senior na codzień jest powolny, potrzebuje trochę więcej czasu na niektóre rzeczy. Rodzina uważa jednak, że jeśli będzie miał wsparcie od Opiekuna, to dzięki udzielonej pomocy odzyska normalny rytm.

🔰 Ważne: Podopieczny obecnie kładzie się spać około 23:00, zjada małe co nieco, a następnie sam kładzie się spać, a następnie śpi do 10/11:00. Opiekun powinien przygotować Seniora do snu wcześniej ale ostatni raz zajrzeć do niego ok 23:00. Wciągu dnia podopieczny często chce być sam i prosi aby Opiekun dał mu ” przestrzeń”. Można zostawić go samego w domu ( jest też żona, która w razie potrzeby do niego zajrzy) Gospodyni przychodzi 2-3 razy w tygodniu do sprzątania. Podopieczny mieszka w dużym domu z dużym ogrodem na wsi, pod lasem, przyjemna okolica do spacerów.Opiekun ma własny pokój + łazienkę, dostępne wifi

Zapraszam do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

Nasze koordynatorki odpowiedzą na Twoje pytania

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna


💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin,ul. Kaszubska
100-002 Warszawa,ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
🪪Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.
🇩🇪Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *