GermanPolishEnglish

🔰 PRACA ZMIANOWA ZA NASZĄ OPIEKUNKĘ 🔰

start : 30.04.2023

wynagrodzenie : 1800 EURO

lokalizacja : 86368 Gersthofen

Poszukujemy Opiekunki na zastępstwo. do małżeństwa, osobą do opieki jest Seniorka która choruje na Demencję. Cicha, spokojna, dobrze ustabilizowana lekami. Z powodu demencji podopieczna jest bardzo powściągliwa, ma trudności z komunikowaniem się, mówi bardzo cicho (szeptem).

Jest miła i współpracuje z Opiekunką.

–> mąż Seniorki jest niedosłyszący, więc Opiekunka musi tłumaczyć Seniorowi co ona mówi 🎷BRAK TRANSFERU Obydwoje Seniorzy są mobilni ( chętnie chodzą na spacery)Wsparcie w higienie osobistej (mycie włosów w wannie raz w tygodniu)

Podopieczny mieszkają w Apartamencie na parterze kompleksu mieszkalnego z ogrodem i tarasem.W piwnicy tego kompleksu mieszkalnego znajduje się pasaż handlowy z supermarketem, sklepami odzieżowymi, fryzjerem i wszystkim, czego potrzeba do życia (dlatego Opiekunka musi tylko zjechać windą do piwnicy, aby zrobić zakupy 😁 )

Opiekunka otrzymuje własny, w pełni wyposażony pokój, skonfigurowane jest WiFi.

Zapraszam do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

Nasze koordynatorki odpowiedzą na Twoje pytania

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna


💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin,ul. Kaszubska
100-002 Warszawa,ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
🪪Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.
🇩🇪Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *