GermanPolishEnglish

🔰 SAMOTNA SENIORKA

📼 𝐏𝐑𝐀𝐂𝐀 𝐖 𝟓𝟎𝟑𝟐𝟏 𝐁𝐫𝐮̈𝐡𝐥 – Kolonia ok. 16 km

📼 wyjazd w przeciągu tygodnia

📼 1600 EURO NETTO

Poszukujemy Opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego dla naszej sympatycznej podopiecznego, pani Christel (94l.).

Podopieczna choruje na niewydolność nerek i serca. Mimo podupadającego stanu zdrowia jest osobą bardzo pogodną i przyjacielską. Chce pozostać niezależna, mówi, że nadal może zrobić prawie wszystko sama (ale już tak nie jest).

Jeśli zdobyła zaufanie i jeśli jest sympatia, wszystko idzie gładko.

SENIORKA CHODZI DO TAGESPFLEGE od poniedziałku do piątku 8.15 – 16.15 (zostaje odebrana i przywieziona)

Podopieczna lubi czytać gazety i oglądać filmy o zwierzętach. Okolica jest bardzo spokojna. Opiekunka prowadzi dom, gotuje, zajmuje się robieniem zakupów i dba o porządek.Opiekunka ma umeblowany pokój z osobną łazienką i dostępem do Internetu.

Dla Opiekunki osobny pokój, łazienka i internet.

Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
Zapraszam do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00
Nasze koordynatorki odpowiedzą na Twoje pytania
☎️+48 664 774 561 Anita
☎️+48 600 874 787 Magda
☎️+48 600 875 116 Anna
💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin,ul. Kaszubska
100-002 Warszawa,ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
🪪Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.
🇩🇪Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *