GermanPolishEnglish

🔰 ZLECENIE BLISKO GRANICY – COTTBUS – 🔰

wynagrodzenie: 1300 EURO NETTO

03051 Cottbus

𝐬𝐭𝐚𝐫𝐭: 28.04.2023

wymagdany podstawowy poziom języka niemieckiego

Poszukujemy Opiekunki do Podopiecznej, 70 lat, 170cm 80 kg. Podopieczna jest po udarze, chodzi jednak potrzebuje wsparcia. Starsza kobieta potrafi samodzielnie wstać, ma jednostronny niedowład, przechodzi z laską 10-20 kroków. Na spacerach może poruszać się na wózku inwalidzkim ale należy ją mobilizować do chodzenia (schody itp.).

Seniorka nadal chce być w dużej mierze samodzielna, nie potrzebuje pomocy przy jedzeniu poza krojenie większych kawałków mięsa.

Potrzebuje pomocy w higienie osobistej. Rano i wieczorem należy podać podopiecznej tylko rzeczy do pielęgnacji (gąbkę, ręczniki, szczoteczkę do zębów, pastę do zębów, pudełko na protezy, kremy, grzebień), a ona zajmuje się resztą sama.

Seniorka lubi szydełkować, po obiedzie ma około dwu godzinna drzemkę.

3 razy w tygodniu korzystanie z terapii ambulatoryjnych (ergoterapia, logopedia, fizjoterapia).

Często przecenia swoje możliwości, np. chciałaby gotować ale Opiekunka powinna to przejąć. Ona może pomóc nakrywanie do stołu, zmywanie naczyń czy ładowanie zmywarki lub np. odmierzyć składniki.

Seniorka jest bardzo pozytywna, przyjacielska i towarzyska, lubi dużo rozmawiać i śmiać się • kocha zwierzęta ( dorastał na wsi, zawsze miał koty i psy jako zwierzęta domowe), przed emeryturą była Nauczycielką w przedszkolu, lubi spędzać czas z dziećmi i wnukami.

Podopieczna potrafi obsługiwać się telefonem oraz tłumaczem. Zawsze ma telefon w kieszeni. Byłoby bardzo miło, gdyby Opiekunka pomogła podopiecznej sprawdzić ile zostało baterii i go podładować.

Czas wolny codziennie bez problemu.

BARDZO DOBRE WARUNKI MIESZKANIOWE !

Opiekunka ma własny dom tej samej posesji !

Zapraszam do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

Nasze koordynatorki odpowiedzą na Twoje pytania

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna


💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin,ul. Kaszubska
100-002 Warszawa,ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
🪪Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.
🇩🇪Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *