GermanPolishEnglish

🔰 ZLECENIE U SPOKOJNEJ SENIORKI

ZLECENIE DLA PANI Z PODSTAWOWĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

64342 – Seeheim-Jugenheim, Hesja

Wyjazd w przeciągu tygodnia

1400 EURO NETTO

Poszukujemy Opiekunki dla Seniorki drobnej budowy ciała, która ze względu na choroby stawów jest osobą leżącą, przy pomocy opiekunki jest w stanie przesiąść się na wózek. Pani Hermina ma 90 lat i waży około 60kg. Potrzebuje asysty podczas higieny osobistej i kąpieli. Korzysta z pieluchomajtek. Codziennie przychodzą pielęgniarki podawać leki. Seniorka nosi okulary, lubi czytać książki i oglądać seriale, słyszy dobrze. Chodzi spać około 21:00. Mieszka sama w domku jednorodzinnym. Dla opiekunki osobny pokój w pełni wyposażony. Większe zakupy może dowozić rodzina Seniorki, natomiast opiekunka powinna kupować produkty potrzebne na co dzień. Do zadań Opiekunki będzie należało także prowadzenie domu i dotrzymywanie Seniorce towarzystwa.

Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
Zapraszam do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00
Nasze koordynatorki odpowiedzą na Twoje pytania
☎️+48 664 774 561 Anita
☎️+48 600 874 787 Magda
☎️+48 600 875 116 Anna
💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin,ul. Kaszubska
100-002 Warszawa,ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
🪪Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.
🇩🇪Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *