GermanPolishEnglish

🔰OPIEKUN LUB OPIEKUNKA DO KULTURALNEGO SENIORA🔰

🏠 KOD POCZTOWY: 86641 Rain

🛫 STRART: 27.01.2024 r.

💰 WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! Dobry język niemiecki

🚘WYMAGANE PRAWO JAZDY !

💗SENIOR: Pan Walter, 95lat, 68kg, 170cm

Poszukujemy Opiekuna lub Opiekunki do Pana Waltera. Senior cierpi z powodu astmy oraz niewydolności serca. Ze względu na wiek ma problemy ze słuchem, dlatego używa aparatu słuchowego, nosi także okulary. Pan jest mobilny, porusza się samodzielnie, jednak przez ostatni czas stał się bardziej podatny na upadki, toteż powoduje, że trzeba asekurować Go podczas przemieszczania, ze względów bezpieczeństwa. Czasami potrzebuje pomocy przy wstawaniu i zadaniach typowo domowych. Pan jest objęty Opieką pielęgniarską, która na dzień dzisiejszy przychodzi po to by zadbać o higienę osobistą, ubiór, następnie ułożenie Pana do snu. Senior używa wkładek higienicznych do bielizny.

Ponadto Podopieczny jest osoba bardzo towarzyską i kulturalną. Interesuje się muzyką, historią, sztuką, literaturą.

Pan Walter mieszka samotnie w domu jednorodzinnym, dla Opiekunki zapewniony jest własny w pełni wyposażony pokój z TV+ wifi + własna łazienka !!!

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *