GermanPolishEnglish

😍ATRAKCYJNA OFERTA ! AUGSBURG !😍

🏣 KOD POCZTOWY: 86199 Augsburg

START: 29.02.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

🚘 WYMAGANE PRAWO JAZDY

💙SENIOR: Pan Joachim, 80lat, 75kg, 175cm

Poszukujemy Opiekunki do Pana Joachima. U Seniora zdiagnozowano początki Demencji. Pan cierpi również ze względu na przebyty Udar. Nosi okulary i używa aparatu słuchowego. Porusza się głównie przy pomocy wózka, do bardzo krótkich dystansów (po domu) stosuje Rollator lub laskę.

Pan Joachim potrzebuje pomocy w wykonywaniu podstawowych czynności codziennych, np. dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, itd. Opiekunka powinna również pomóc w pracach gospodarczych, tj. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, itp.

Do tej Pory Seniorem opiekowała sie jego żona, ale teraz, przez wiek, nie jest już w stanie. Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym.

🌺Dla Opiekunki zapewnione jest WŁASNE MIESZKANIE z kuchnią i łazienką!!!

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *