GermanPolishEnglish

🤍💙SPOKOJNY SENIOR PO UDARZE POSZUKUJE OPIEKUNKI🤍💙

🏣 KOD POCZTOWY: 61206 Wöllstadt

START: 09.06.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1900 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

💙 SENIOR: Pan Bruno, 84 lata, 76kg, 174cm

Poszukujemy empatycznej Opiekunki do Pana Bruna. Senior cierpi głównie z powodu następstw po udarze. Zdiagnozowano u Niego początki Demencji. Jest osobą mobilną, natomiast czasem potrzebuje pomocnej dłoni podczas przemieszczania się. Dwa razy w tygodniu uczęszcza do placówki opieki całodziennej. Korzysta z pomocy aparatu słuchowego. Bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które przychodzą codziennie podawać leki. Pan Bruno potrzebuje motywacji, aby dobrze utrzymać rytm dnia i nocy.

Pomimo trudności Starszy Pan uwielbia spędzać czas oglądając telewizję oraz czytając książki!📺📚

Senior potrzebuje pomocy w wykonywaniu podstawowych czynności życiowych, takich jak: dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, itp. Opiekun powinien również pomóc w drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, podawanie posiłków, robienie zakupów w zasięgu spaceru itd.

Pan Günter mieszka samotnie w przestronnym apartamencie na wsi 🌷🌼

💟Dla Opiekunki zapewniony jest w pełni wyposażony pokój z TV + WIFI !!!💟

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *