GermanPolishEnglish

🥰🎀SYMPATYCZNA SENIORKA POSZUKUJE OPIEKUNKI!🥰🎀

🏣 KOD POCZTOWY: 49828 Neuenhaus

START: OD ZARAZ!

WYNAGRODZENIE: 1900 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!

🎀👵 SENIORKA: Pani Anna, 75 lat, 74kg, 170cm

Poszukujemy empatycznej Opiekunki do Pani Anny. Seniorka cierpi na demencje. Ze względu na swój stan porusza się na wózku, przy czym aktywnie wspiera transfer. Aktywnie powraca do wcześniejszego stanu poprzez ćwiczenia fizjoterapeutyczne. Seniorka ma założoną cewnik. Podopieczna bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które przychodzą dwa razy dziennie by wykonać transfer oraz dbać o higienę Seniorki. Przesypia całe noce !!! 😴

Seniorka potrzebuje pomocy w wykonywaniu podstawowych czynności życiowych, takich jak: dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie. Opiekunka powinna również pomóc w drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, podawanie posiłków, robienie zakupów w zasięgu spaceru itd.

Pani Anna mieszka wraz z mężem w przestronnym domu z pięknym, zadbanym ogrodem.🏡🌻

🎀Dla Opiekunki zapewniony jest w pełni wyposażony pokój z TV + WIFI + WŁASNA ŁAZIENKA !!!🎀

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *