GermanPolishEnglish

🧡SUPER ZLECENIE DO PRZYJAZNEJ SENIORKI🧡

🏠 KOD POCZTOWY: 67069 Ludwigshafen

🛫 START: 08.01.2024 r.

💲 WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! WYMAGANY JĘZYK W STOPNIU DOBRYM

💥 SENIORKA: Pani Kunigunda, 91 lat, 80kg, 165 cm

Poszukujemy Opiekunki do podopiecznej, Pani Kunigundy.

U Seniorki zdiagnozowano początkowe stadium Demencji. Ze względu na starcze osłabienie, ma również problemy z sercem. W chwili obecnej większość czasu spędza leżąc w łóżku, bądź w pozycji siedzącej, ponieważ jest bardzo osłabiona. Używa wkładek higienicznych do bielizny. Starsza Pani potrzebuje wsparcia podczas higieny osobistej, ubierania się, dawkowania leków, a także w codziennych czynnościach domowych, tj. gotowanie, pranie, zakupy w zasięgu spaceru.

Pani Kunigunda jest bardzo cichą i przyjazną osobą. Bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarką, która przychodzi zakładać i ściągać pończochy. Uwielbia naturę, kwiaty, czasopisma i telewizję. Dla rodziny bardzo ważne jest, aby nie wyręczać seniorki, a wspierać ją i angażować w sprawy życia codziennego.

💥Malowniczy dom z ogrodem, a w nim OSOBNY POKÓJ + INTERNET + PRYWATNA ŁAZIENKA 💥

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *