GermanPolishEnglish

🩶👴POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO LEŻĄCEGO SENIORA👴🩶

🏠 KOD POCZTOWY: 12209 Berlin

START: 02.05.2024 r.

💰 WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI

👴🩶SENIOR: Pan Wolfgang, 84 lat, 80kg, 179cm

Poszukujemy empatycznej Opiekuna do Starszego kulturalnego Pana. Senior jest osobą bardzo schorowaną – zdiagnozowano u niego początki demencji oraz niewydolność serca, przez co korzysta z pomocy aparatu tlenowego. Podopieczny jest osobą leżącą, toteż wszystkie czynności związane z Nim wykonywane są w łóżku. Senior bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które przychodzą codziennie pomagać w utrzymaniu higieny osobistej . Pan stosuje wkładki higieniczne do bielizny.

Senior potrzebuje pełnego wsparcia w wykonywaniu podstawowych codziennych czynności życiowych, takich jak: dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, itd. Opiekunka powinna również pomóc w drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, podawanie posiłków, robienie zakupów w zasięgu spaceru itd.

W pobliży mieszka córka, która intensywnie wspiera opiekunkę w codziennych obowiązkach🌸

Podopieczny potrzebuje opiekunki, która stanie się niezastąpionym wsparciem w tym trudnym czasie💕

🌸 Pan Wolfgang mieszka samotnie w przestronnym apartamencie, gdzie dla opiekunki zapewniony jest własny pokój z TV + WIFI! 📺

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *