GermanPolishEnglish

🩷🌸POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO TOWARZYSKIEJ SENIORKI 🌸🩷PULHEIM🩷

🏠 KOD POCZTOWY: 50259 Pulheim

🛫 START: 03.06.2024 r.

💰 WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! 🩷KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI🩷

🩷 SENIORKA: Pani Ursula, 81 lat, 45kg, 153cm

Poszukujemy Opiekunki dla naszej podopiecznej Pani Ursuli.

Seniorka choruje na Parkinsona. Porusza się korzystając z pomocy rollatora, który zapewnia jej niezbędną stabilność. Współpracuje z fizjoterapeutą, który przychodzi 2 razy w tygodniu, aby wykonywać z Seniorką ćwiczenia. Bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarką, która przychodzi podawać leki, a także zakładać i ściągać rajstopy uciskowe. Przesypia całe noce!😴

Seniorka stara sie być bardzo samodzielna, dlatego potrzebuje wsparcia / wskazówki w wykonywaniu podstawowych codziennych czynności życiowych, takich jak: dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie. Opiekunka powinna również pomóc w drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, podawanie posiłków, robienie zakupów w zasięgu spaceru itd.

Do Seniorki przychodzi również pomoc sprzątająca.🧹

Podopieczna jest bardzo towarzyską i spokojną osobą, uwielbia gry planszowe 🎲, czytanie kolorowych czasopism 📚

🎀 Dla Opiekunki własny pokój z łazienką 🎀

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *