GermanPolishEnglish

🩷🌸SPOKOJNA SENIORKA Z PARKINSONEM POSZUKUJE OPIEKUNKI🌸🩷

🏣 KOD POCZTOWY: 76646 Bruchsal

START: 29.04.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 2100 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

🎀 SENIORKA: Pani Gudrun, 86 lat, 50kg, 160cm

Poszukujemy Opiekunki do sympatycznej Pani Gudrun. Seniorka cierpi na Osteoporozę i Parkinsona. Po domu porusza się przy pomocy Rollatora, natomiast na dłuższe dystanse korzysta z pomocy wózka. Podopieczna stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Potrzebuje motywacji, aby utrzymać rytm dnia i nocy😴

Seniorka potrzebuje pomocy i motywacji w wykonywaniu czynności życia codziennego, tj. dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie/rozbieranie, pomoc we wstawaniu, itp. Opiekunka powinna również zadbać o drobne prace porządkowe w domu, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, pielęgnacja roślin, itd.

W pobliżu mieszka rodzina Pani Gudrun, która wykonuje większe zakupy.🛒

Seniorka mieszka wraz z mężem w przestronnym domu, położonym w małym, urokliwym miasteczku.🌇

🌺 Dla Opiekunki zapewniony jest własny pokój + WIFI !!!!

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *