GermanPolishEnglish

POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DLA LEŻĄCEGO SENIORA

🏣 KOD POCZTOWY: 26683 Saterland

START: 21.03.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1900 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

💰🐇PREMIA: 300 EURO !!! – za święta wielkanocne 🐣🐤

💖 SENIOR: 87lat, 85kg, 170cm

Poszukujemy Opiekunki do Starszego Pana. Senior jest po Udarze. Jest osobą leżącą, w związku z czym wszelkie czynności związane z Panem są wykonywane w obrębie Jego łóżka. Przez wzgląd na pogarszający się wzrok i słuch, nosi okulary i używa aparatu słuchowego. Pan stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Przesypia całe noce!!

Senior potrzebuje pomocy w wykonywaniu czynności życia codziennego, tj. dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie/rozbieranie, pomoc we wstawaniu, itp. Opiekunka będzie również odpowiedzialna za drobne prace porządkowe w domu, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, itd.

Senior mieszka z żoną w apartamencie.

🌺 Dla Opiekunki zapewniony jest własny pokój z wifi + prywatna łazienka !!!!

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *