GermanPolishEnglish

ATRAKCYJNE ZLECENIE ! BLISKO BONN

 🏡 KOD POCZTOWY: 53757 Sankt Augustin

 ⏰ START: 08.02.2024 r.  DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

💰 WYNAGRODZENIE: 2000 Euro Netto

🚘 WYMAGANE PRAWO JAZDY

 💙 SENIOR: Pan Klaus, 82lata, 87kg, 190cm

Poszukujemy Opiekunki do Pana Klausa. Senior jest osobą leżącą. Wszystkie czynności wokół Pana wykonuje się w przestrzeni Jego łóżka. Podczas przenoszenia na wózek aktywnie pomaga ramionami. Pan Klaus ma założony cewnik pęcherza moczowego. Ma wstawiony rozrusznik serca, choruje na cukrzycę. Bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które przychodzą podawać leki.

Senior potrzebuje pomocy w wykonywaniu codziennych czynności życiowych, tj. higiena osobista, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, itp. Opiekunka powinna również zadbać o prace gospodarcze w domu, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, itd.

Pan Klaus mieszka z żoną (zupełnie mobilną) w domu jednorodzinnym.

💖Dla Opiekunki zapewniony jest własny w pełni wyposażony pokój + wifi !!💖

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *