GermanPolishEnglish

Bardzo fajna rodzina, ładne miasto, przyjemna okolica. Super atmosfera na zleceniu !

Wynagrodzenie: 1900€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: komunikatywna
Rozpoczęcie pracy: 31.10.2022
Lokalizacja: 87700 Memmingen, Niemcy

Na miejscu mamy małżeństwo seniorów z córką. Córka Angelika ma stwardnienie rozsiane i ma 61 lat, jednak ruchowo jest ograniczona tylko w nieznacznym stopniu i rollator wystarcza jej w zupełności by mogła być samodzielna w przemieszczaniu się.
Do tego czasu mama Angeliki, Pani Ella zajmowała się córką i pomagała jej w codziennym życiu jednak już ze względu na wiek potrzebna będzie pomoc. Seniorka jest bardzo energiczna i samodzielna. Na miejscu jest też jej mąż, ale on absolutnie nie potrzebuje pomocy i tak jak Pani Ella pomaga na miejscu i dzielą się codziennymi obowiązkami.
Panie potrzebują pomocy w czynnościach związanych z codzienną higieną i pomoc przy dbaniu o mieszkanie. Poszukują opiekunki, która ułatwi im codzienne funkcjonowanie.
Rodzina chce by opiekunka czuła się u nich jak najlepiej. Na dole domu mieszkają rodzice, na górze jest przygotowana dla opiekunki w pełni wyposażona sypialnia z telewizorem i z prywatną łazienką.
W ciągu dnia na spokojnie jest czas na przerwy.

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 66 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

Wynagrodzenie: 1900 EURO
Znajomość języka: komunikatywna
Rozpoczęcie pracy: 31.10.2022
Lokalizacja: 87700 Memmingen, Niemcy

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *