GermanPolishEnglish

BARDZO LEKKIE ZLECENIE Samotna seniorka poszukuje opiekunki

Wynagrodzenie: 1700€ +400€ premii jak wyjazd będzie jeszcze przed świętami
Znajomość języka: Dobra
Rozpoczęcie pracy: 22.12.2022 lub 28.12.2022
Lokalizacja: : 86453 Dasing, Niemcy

Pani Magdalena | 91 lat | 160 cm | 60 kg |
Poszukujemy opiekunki dla Pani Magdaleny, seniorka ma tylko łagodna demencję typową dla jej wieku. Mieszka sama w mieszkaniu w kamienicy w bardzo ładnej spokojnej i cichej kamienicy. Seniorka porusza się z pomocą rollatora i jest przy tym dosyć samodzielna jak na swój wiek.
Pomoc potrzebna jest głównie przy czynnościach związanych z podstawową higieną podopiecznej i przy codziennych obowiązkach domowych takich jak sprzątanie czy gotowanie.
W ciągu dna nie ma problemu z czasem wolnym dla opiekunki.
Seniorka nie ma inkontynencji, na zleceniu nie ma dźwigania ani pracy w nocy.

PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 10 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *