GermanPolishEnglish

Bardzo miła i spokojna, samotna seniorka, Pani Elisabeth poszukuje opiekunki. OKOLICE MONACHIUM

Wynagrodzenie: 1800€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: 03.11.2022
Lokalizacja: 82256 Fürstenfeldbruck, Niemcy

Pani Elisabeth poszukuje miłej i bardzo spokojnej opiekunki. Podopieczna była ostatnio w szpitalu i od tego czasu jest osłabiona i głównie spędza dnie w łóżku, jednak na miejscu też jest dostępny wózek inwalidzki.
Seniorka choruje na Parkinsona, osteoporozę, ale przed tą krótką wizytą w szpitalu była w pełni samodzielna i nie potrzebowała do niczego pomocy.
Na ten moment potrzebny jest ktoś kto pomoże jej wstać i przejść na wózek, zajmie się podstawowymi obowiązkami domowymi, ugotuje posprząta i pomoże jej w codziennej higienie.
Seniorka mieszka w mieszkaniu, w którym jest przygotowana w pełni wyposażona sypialnia z dobrym połączeniem internetowym i z prywatną łazienką.
W ciągu dnia nie ma żadnego problemu z czasem wolnym dla opiekunki.
Sklep znajduje się w odległości spaceru od mieszkania.
Seniorka na spokojnie przesypia całą noc 😊

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 60 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

Wynagrodzenie: 1800 EURO
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: 03.11.2022
Lokalizacja: 82256 Fürstenfeldbruck, Niemcy

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *