GermanPolishEnglish

Bardzo miła podopieczna.

Wynagrodzenie: 1700€+ 400€ premii świątecznej
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: W przeciągu tygodnia
Lokalizacja: 𝟔𝟖𝟕𝟔𝟔 𝐇𝐨𝐜𝐤𝐞𝐧𝐡𝐞𝐢𝐦, Niemcy

Mobilna podopieczna, chodząca przy rolatorze. Nie ma demencji, choruje na osteoporozę i ogólne starcze osłabienie. Potrzebuje pomocy podczas kąpieli oraz prowadzenia domu.Mieszka w domu jednorodzinnym, raz w miesiącu przez kilka dni nocuje syn, który przyjeżdża w odwiedziny. Opiekunka oczywiście zajmuje się tylko seniorką.Syn jest z tych „normalnych” ludzi, prosi aby wszystkie uwagi czy potrzeby wysyłać na whatsupp aby mógł na bierząco reagować.Bardzo miła rodzina, bezproblemowi ludzie.W ciągu dnia nie ma problemów z czasem wolnym dla opiekunki.

Zapraszam do kontaktu !

Nasze koordynatorki odpowiedzą na Twoje pytania

:☎️+48 664 774 561 Anita☎️ +48 698 425 150 Julia☎️ +48 600 872 149 Dominika

PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 26 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *