GermanPolishEnglish

BERLIN ! Samotna seniorka z bardzo łagodna demencją. Jeżeli opiekunka by chciała może zjechać do domku na okres świąt 

Wynagrodzenie: 1750€ +400 € premii
Znajomość języka: Dobra
Rozpoczęcie pracy: W przeciągu tygodnia
Lokalizacja: 13505 Berlin, Niemcy

Samotna Pani Ursuler poszukuje opiekunki. Seniorka ma 82 lata, 173 centymetry wzrostu i waży 62 kilogramy. Mieszka sama w mieszkaniu w Berlinie. W jednym bloku mieszka syn, który zapewnia sporo czasu wolnego opiekunce😊
Seniorka ma bardzo łagodną, niezauważalną demencję, jest po prostu osobą zapominalską. Seniorka porusza się z pomocą rollatora.
Rodzina jest bardzo spokojna i przyjaźnie nastawiona do wszystkich. Są bardzo grzeczni i elastyczni, szukają pomocy dla Pani Ursuler która pomoże jej w codziennym życiu.
Sklep znajduje się w odległości kilku minut pieszo od bloku. Z okna widać największe jezioro w Berlinie. Syn pomaga więc jest sporo czasu wolnego dla opiekunki.

PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 18 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *