GermanPolishEnglish

DLA OPIEKUNA! Lub opiekunki. Bardzo lekkie zlecenie!!!! Senior samodzielny, syn nie chce by senior był sam.

Wynagrodzenie: 1500€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: Komunikatywna
Rozpoczęcie pracy: W przeciągu tygodnia
Lokalizacja: 78462 Konstancja, Niemcy

Pan Konrad ma 99 lat i mieszka sam. Senior jest bardzo samodzielny ale jedno syn nie chce by mieszkał on sam. Podopieczny jest bardzo drobnej budowy, ma 140 centymetrów wzrostu i waży 60 kilogramów. Senior jest dosyć mobilny jak na swój wiek, jednak z tego względu pomaga sobie rollatorem lub chodzikiem. Czasami może potrzebować wsparcia, podania ręki. Senior korzysta z pieluch.
Pan Konrad ma tylko początki demencji i lekkie osłabienie starcze.
Podopieczny potrzebuje pomocy w codziennym życiu, podstawowych obowiązkach domowych, gotowaniu, sprzątaniu, robieniu zakupów i przy codziennej higienie.
W mieszkaniu jest sypialnia dla opiekuna z dostępem do Internetu😊
Maksymalnie 5 minut pieszo od mieszkania znajduje się najbliższy sklep spożywczy, jednak jest to centrum w związku z tym jest sporo sklepów dookoła😊

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 59 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

Wynagrodzenie: 1500 EURO
Znajomość języka: komunikatywna
Rozpoczęcie pracy: W przeciągu tygodnia
Lokalizacja: 78462 Konstancja, Niemcy

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *