GermanPolishEnglish

DLA OPIEKUNA LUB OPIEKUNKI. Samotny senior, bez rodziny na miejscu. Bardzo spokojne zlecenie

Wynagrodzenie: 1600€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: Komunikatywna
Rozpoczęcie pracy: W przeciągu tygodnia
Lokalizacja: 79761 Weilheim, Niemcy

Pan Karl poszukuje opiekunki lub opiekuna z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Senior zależnie od dnia i jego możliwości porusza się z pomocą laski do chodzenia, rollatora lub czasami wózka inwalidzkiego. Podopieczny choruje na Parkinsona i ma małe problemy z sercem. Korzysta z pieluch.
Pan Karl ma 88 lat, ma 160 centymetrów wzrostu i waży 42 kilogramy.
Senior mieszka na spokojnych obrzeżach miasta w domu jednorodzinnym, gdzie dla opiekunki została przygotowana fajna w pełni wyposażona sypialnia z dobrym połączeniem Internetowym.
Pan Karl chciałby by opiekunka pomogła mu w wykonywaniu codziennych obowiązków związanych z prowadzeniem domu takich jak sprzątanie czy gotowanie, ale także przy codziennych czynnościach związanych podstawową higieną podopiecznego.
W ciągu dnia nie ma żadnych problemów z czasem wolnym dla opiekunki bądź opiekuna.
Sklep znajduje się w odległości spaceru od domu.

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 60 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

Wynagrodzenie: 1600 EURO
Znajomość języka: komunikatywna
Rozpoczęcie pracy: W przeciągu tygodnia
Lokalizacja: 79761 Weilheim, Niemcy

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *