GermanPolishEnglish

DOBRA OFERTA PRACY ! OD 20.03

𝐒𝐭𝐚𝐫𝐭: 20.03.2023

74594 Kreßberg

1900 EURO + 300 EURO ZA OKRES ŚWIĄTECZNY !

Poszukujemy Opiekunki do młodej kobiety (55 lat) która przeszła udar. Bardzo poważnie odcisnęło się to na jej zdrowiu, jest całkowicie sparaliżowana, nie jest w stanie wykonać żadnej czynności samodzielnie. Potrzebuje obracania aby nie było odleżyn – co 3/4 godziny, karmienia, zmiany pampersów, wykonywania higieny. Kobieta współpracuje z Opiekunką, przychodzą fizjoterapeuci którzy pomagają w powrocie do sprawności. Pani Sabina mieszka z mężem który rownież nie ma jeszcze 60 lat, aktualnie pracuje, Opiekunka ma zajmować się tylko jego żoną.

Gotowanie, prowadzenie domu, zakupy, współpraca z pielęgniarkami i lekarzami.

Dla Opiekunki osobny pokój z łazienką i internetem.

Czas wolny bez problemu można zostawić Panią Sabinę samą w domu. Po powrocie z pracy mąż przejmuje opiekę


Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
Zapraszam do kontaktu!
Nasze koordynatorki odpowiedzą na Twoje pytania


☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 698 425 150 Magda

☎️+48 600 872 149 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN

75-008 Koszalin,ul. Kaszubska

100-002 Warszawa,ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *