GermanPolishEnglish

DORTMUND, SPOKOJNA ATMOSFERA NA ZLECENIU.

Wynagrodzenie: 1800€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: 04.11.2022
Lokalizacja: 44287 Dortmund, Niemcy

Pani Ingrid poszukuje opiekunki. Mieszka ona z mężem, który nie potrzebuje w Seniorka ma tylko łagodną demencję zawroty głowy, które czasami mogą spowodować upadek. Seniorka ma 87 lat i zależnie od dnia porusza się z pomocą rollatora lub wózka inwalidzkiego. W razie potrzeby na miejscu jest też dostępna winda schodowa.
Seniorka jest bardzo drobnej budowy ponieważ ma 160 centymetrów wzrostu i waży 48 kilogramów
Rodzina nie jest na miejscu jednak systematycznie córka Pani Ingrid stara się odwiedzać rodziców i pomagać przy robieniu zakupów czy gotowaniu. Za kilka miesięcy planuje przeprowadzić rodziców do siebie by móc na bieżąco im pomagać.
Dla opiekunki przygotowana jest własna część mieszkalna z sypialnią w pełni wyposażoną, w której jest radio, telewizor i dobre połączenie z Internetem. Jest również prywatna łazienka dla opiekunki.
Podopieczna prosiła by opiekunka miała prawo jazdy, na miejscu jest dostępny samochód.
W ciągu dnia nie ma żadnego problemu z czasem wolnym dla opiekunki.

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 59 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

Wynagrodzenie: 1800 EURO
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: 04.11.2022
Lokalizacja: 44287 Dortmund, Niemcy

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *